Skip to main content

GENERAL STAFF BIKE MON

אנו אחת החברות הישראליות החלוצות בהוצאת משלחות אופנים ליעדים ייחודיים. אנו מתמחים בלימוד מעמיק של השטח והתאמת המסלולים לקבוצות השונות. ביחד עם אחד הספקים המנוסים במונטנגרו אנחנו ממשיכים לטייל, לחקור ולחפש שבילים נסתרים ביערות ובין הכפרים, ולהעמיק את היכרותנו ביעד. הכשרנו צוות מקומי מעולה, שירותי ומקצועי שמכיר הייטב את נוהלי העבודה והשירות של בוץ הרפתקאות.
בחבילת שירות מלא יצטרף מדריך אופניים ישראלי. המדריך ינהל את הטיול ויהיה בקשר רציף מול "בוץ" בארץ, ידאג לתקתוק הלוגיסטיקה ויתן מענה אישי ומיידי לכל צורכי הקבוצה.

GENERAL STAFF HIKING GEO

כבר משנת 2007 אנו חוקרים את השבילים בקווקאז בכלל ובגיאורגיה בפרט. מאז ועד היום אנו ממשיכים לטייל, לחקור ולחפש שבילים נסתרים ביערות ובין הכפרים, ולהעמיק את היכרותנו ביעד. לאורך השנים הכשרנו צוות גיאורגי מעולה, שירותי ומקצועי. בחבילת שירות מלא יצטרף מדריך ישראלי. המדריך ינהל את הטיול ויהיה בקשר רציף מול בוץ בארץ, ידאג לתקתוק הלוגיסטיקה ויתן מענה אישי ומיידי לכל צורכי הקבוצה.
בנוסף נהנה גם ממפגש הכנה בישראל וליווי במהלך הטיסה.

GENERAL STAFF JEEP GOE

אנו החברה הישראלית הראשונה שהוציאה משלחות ליעד מופלא זה. כבר בשנת 2007 חקרנו את השבילים בקווקאז בכלל ובגיאורגיה בפרט. מאז ועד היום אנו ממשיכים לטייל, לחקור ולחפש שבילים נסתרים ביערות ובין הכפרים, ולהעמיק את היכרותנו ביעד. לאורך השנים הכשרנו צוות גיאורגי מעולה, שירותי ומקצועי. אתם נהנים משדרוג החוויה ל"שירות מלא" בה יצטרף אליכם מדריך ישראלי מצוות "בוץ". המדריך הישראלי ינהל את הטיול, יהיה בקשר רציף מול החברה בארץ, ידאג לתקתוק הלוגיסטיקה ויתן מענה אישי ומיידי לכל צורכי הקבוצה.

GENERAL STAFF JEEP KYR

החל משנת 2014 לאחר ההפיכה הגדולה והתייצבות המשטר, הופכת קירגיסטן ליעד בתולי חדש, מסקרן ומעניין שמושך אליו חובבי טבע רבים מרחבי העולם וגם אותנו. אנחנו חוקרים ולומדים שם את השטח יחד עם חברה מקומית מהמובילות בקירגיסטן. בנינו מסלולי טיולים מעולים בתחום טיולי האופניים, טיולי ג'יפים וטיולי טבע רגליים המותאמים לכל אוהבי לכת. בחבילת שירות מלא יצטרף מדריך ישראלי. המדריך ינהל את הטיול ויהיה בקשר רציף מול בוץ בארץ, ידאג לסידורי הלוגיסטיקה המורכבים, ויתן מענה אישי ומיידי לכל צורכי הקבוצה.
בנוסף נהנה גם ממפגש הכנה בישראל וליווי במהלך הטיסה.

General Staff JPN

אנחנו בחברת בוץ הרפתקאות מנוסים מאוד בהובלת יעדים כאלה ואנו בטוחים כי אצלנו תקבלו את הצוות המיומן ביותר ותחוו את הניסיון שצברנו עם השנים בהובלת משלחות אופניים חלוצות. מה שמביא להצלחה מיוחדת של טיולים אלו הם אתם שמאפשרים לנו להמשיך ולהדריך. את הטיול יוביל מדריך אופניים מקומי ותיק ומנוסה, דובר אנגלית שהיה מתחרה בין לאומי בתחום רכיבת האנדורו. המדריך הוא בין מובילי ענף אופני ההרים ביפן ויערוך הדרכות רכיבה טכניות כדי לשפר את מיומנות הרוכבים בסינגלים. אליו יתלווה איש צוות ישראלי, נסים צוק-רן, אשר לומד לתואר שלישי ומתמחה בתרבויות עתיקות, בין היתר בזן בודהיזם והינדואיזם. נסים ייתן עומק תרבותי לחוויה, יספר על המקומות שנבקר בהם וידאג למנהלות.
חברת הטיולים המקומית שתלווה אותנו היא אחת מחברות תיירות אופני ההרים המובילות ביפן והיא בעלת ניסיון רב בארגון טיולים מסוג זה. לאחר בדיקה יסודית של ספקי שירותי אופני ההרים ביפן, מצאנו שספק זה, קנדי במוצאו, מקצועי מאוד ומכיר היטב את תרבות אופני ההרים המערבית ויודע בדיוק מה אנחנו אוהבים. הוא המדריך המתאים ביותר, מה שמאפשר לנו לטייל וליהנות בראש שקט כאשר מסביבנו רק מקצוענים שדואגים לכל צרכינו. ההדרכה בשבילים ובסינגלים של יפן היא משימה אמתית גם למדריכי האופניים המקצוענים ביותר.

אדר שדמי

אדר שדמי

אלמוג פרג

אלמוג פרג, אושיה בתחום האופניים, איש טבע, בעיקר איש של אנשים. אלמוג פרג מביא איתו ידע עצום וניסיון עשיר בטיולי שטח אתגריים.
מדריך גלישה מצוקים, אלמוג הוא ממקימי חנות האופניים המיתולוגית

״ סלאלום
בית ״חירות״ הזכורה לטוב ו״סלאלום פרדס חנה״ העכשווית.

ארנון שדמי

ממייסדי חברת בוץ, מדריך אופניים כבר מעל 20 שנה, עוד מהתקופה שרכבנו על גלגלי 26 ולבולמים היו רק 66 MM.
ארנון גר במושב מדרך עוז ממש בקצה של הסינגל, אב לשלושה ילדים שהם בעצמם מפרקים את רוב האלמנטים בסינגל משמר העמק. ארנון אוהב להגיע לכל מקום ברכיבה מהבית, כך יוצא שאין שביל בין הים לגלבוע שהוא לא בטווח הרכיבה שלו.
בשנים האחרונות מתמקד ברכיבות ארוכות ותחרויות מרתון כמו אפיק ישראל, שם יצא לו להגיע לפודיום יותר מפעם אחת. כשהוא לא מתאמן על אמת ויש לו זמן הוא עוקץ פה ושם ברכיבות אינדורו במשמר, משגב ויערות הכרמל.
ארנון מדריך במגוון רחב של יעדים בחו"ל כגון: ארמניה, טנזניה, איטליה, אוסטריה, סלובניה, הפירנאים, יוון ועוד. בעבר הוביל את משלחות הרכיבה לפסגת הקילימנג'רו ולהרי הגעש ברכס האנדים. כנראה שהוא כבר מתכננן הרפתקה נוספת בהימלאיה או אי שם ברכס הרים מרוחק.

זיו שטמפר

זיו שטמפר

חובב לנדאו

כשמספרים על חובב אי אפשר שלא להתרשם כי לפני הכל, חובב לנדאו הוא אחד מבוני השבילים הטובים בארץ – לפני 11 שנה הקים חובב את חברת Bible Bike, העוסקת בתכנון ובנייה של שבילי אופניים ופארקי אופניים. מאז, בנה שבילים רבים בארץ, שהמפורסם בהם, הוא מקטע "כפר הנוקדים-מצדה-נווה זוהר" בשביל ישראל לאופניים.
חובב הוא מדריך רכיבה מוסמך, שאוהב לשלב קצת היסטוריה ומורשת ברכיבות, עדיף על כוס קפה משובח. אל תופתעו אם תוך כדי רכיבה, הוא ימצא מסלול חדש, זה הטבע שלו, על הדרך הוא גם יעביר את המסלול שיפוץ קל, פה להזיז אבן, שם גשר מעץ והנה לכם סינגל טילללל.
בזמן הפנוי שנשאר לו, הוא אוהב מסעות אופניים, בהם הוא משלב את כישורי הצילום המופלאים שלו. לא לפספס את צילומי הרחפן.
גר בקיבוץ טירת צבי, חי ונושם אופניים, שבילים והדרכות.
לאימון הבוקר שלו הוא קופץ לסינגל רום גלבוע, שהוא הסינגל הראשון שזכה לבנות.
בחמש השנים האחרונות, מוביל חובב בעיקר קבוצות של קהל "שומרי מסורת". חובב יודע לאפיין את צורכי הקבוצות ולהתאים את תוכניות הטיול לדרישות הכשרות ושמירת השבת של הרוכבים. עם דגש על: בולגריה, גאורגיה ומרוקו ובקרוב גם יוון וסלובקיה.

יואב לביא

מדריך טיולים באופני הרים משנת 2009, וצלם ותיק בלב השטח. גר בכפר יונה, נשוי ואב לשני ילדים בוגרים.
יואב צלם רוכב מהידועים והמובילים בישראל, מצלם באופן קבוע מבחר אירועי שטח כגון: סמרתון, דזרט צ'אלנג', מירוץ ים המלח, סובב רמת הנדיב ואירועים רבים אחרים.
יואב מדריך את טיולי "בוץ" בהרי הבלקן בבולגריה ומדריך קבוצות קבועות וטיולים נוספים בישראל. בין שלל עבודותיו, יואב מאמן רוכבים בכל הגילאים ובכל הרמות כבר מספר שנים החל מלימוד ילדי הכיתות הנמוכות שנכנסים לעולם רכיבת השטח ועד מתאמנים תחרותיים ברמות הגבוהות ביותר.
כאשר איננו מדריך או רוכב להנאתו מדן ועד אילת, תמצאו את יואב מצלם גם תמונות אומנותיות או לכתבות בז'ורנל.

יוסי זולדן

מדריך מוסמך ממכון וינגייט, מלווה טיולים בארץ ובחו"ל בעל ותק של 25 שנה בעולם הרכיבה.
יוסי נמנה עם צוות מדריכי בוץ ממש מההתחלה, כך שיצא לו לבקר איתנו בחלק מיעדי הרכיבה עוד ברכיבות ההקמה הראשונות, למשל במשלחת הראשונה לגיאורגיה ב 2007 הוא היה המתורגמן מטעמנו, בזכות היותו דובר רוסית.
ביום יום שלו, יוסי שהוא איש שטח וחובב טבע מושבע, מלווה קבוצות ומכינות קדם צבאיות. זאת לצד היותו נהג אמבולנס, חובש בכיר ומתנדב במד"א מעל 25 שנה.
במשך השנים יוסי רכב והדריך בבולגריה, מקדוניה, אקוודור, גיאורגיה, סלובקיה, סלובניה ועוד.

יוסי זולדן

מדריך מוסמך ממכון וינגייט, מלווה טיולים בארץ ובחו"ל בעל ותק של 25 שנה בעולם הרכיבה.
יוסי נמנה עם צוות מדריכי בוץ ממש מההתחלה, כך שיצא לו לבקר איתנו בחלק מיעדי הרכיבה עוד ברכיבות ההקמה הראשונות, למשל במשלחת הראשונה לגיאורגיה ב 2007 הוא היה המתורגמן מטעמנו, בזכות היותו דובר רוסית.
ביום יום שלו, יוסי שהוא איש שטח וחובב טבע מושבע, מלווה קבוצות ומכינות קדם צבאיות. זאת לצד היותו נהג אמבולנס, חובש בכיר ומתנדב במד"א מעל 25 שנה.
במשך השנים יוסי רכב והדריך בבולגריה, מקדוניה, אקוודור, גיאורגיה, סלובקיה, סלובניה ועוד.

למי הטיול מתאים?

הטיול מתאים לכל מי שנהנה לרכוב על אופניים ויכול להעביר מספר שעות ביום ברכיבה, כולל העצירות שבדרך. אפילו לילדים מגיל 8 שכבר יודעים לשבת לבד על הכיסא באופניים. אין צורך באימון או יכולת מעבר לידע הבסיסי ברכיבה על אופניים. המסלול הוא מישורי, כמעט בלי עליות או ירידות. בנוסף, השילוט האיכותי ותנאי הדרך המעולים יאפשרו לכם ליהנות בקצב ובזמן שמתאים לכם ויהפכו את הרכיבה לנעימה ובטוחה מאוד.
אורך מסלול הרכיבה לכל 5 ימי הרכיבה: כ-267 ק"מ.
רמת קושי: קלה עד בינונית.

נמרוד שוורץ

מתגורר בקיבוץ נחשולים, מדריך אופניים משנת 2009. נמרוד איש של טבע אז אם זה לא סינגל מהיר וטכני ייתכן ויעצור אתכם באמצע הרכיבה לחקור את הסביבה והצומח בה…
אקו-תרפיסט בהכשרתו, מומחה לשילוב אנשים עם צרכים מיוחדים בעולם הרכיבה. בשנים האחרונות נמרוד מתמקד וחוקר את שילוב תחום אופני ההרים ככלי לטיפול גוף-נפש.
נימי שלנו תופס את עולם רכיבת השטח בצורה הוליסטית ורוכב בכל תא שטח אפשרי, מרכיבות XC ארוכות ועד DH, מרגיש בבית במיוחד כשיש סינגלים טכניים ומהירים….
מדריך ברחבי ארצנו, לצד הדרכה במרוקו, גיאורגיה וקירגיסטן ובזמנו הפנוי חוקר יעדים חדשים בעולם לרכוב בהם.

נסים צוק רן

מכור לרכיבת הרים כבר משנת 2000 ומדריך קבוצות בבוץ הרפתקאות משנת 2008. אוהב את כל סגנונות הרכיבה ונהנה בעיקר מגילוי מקומות חדשים, ולצלם את החברה נהנים. אוהב להתוודע לתרבויות חדשות ולהכיר אותם דרך שבילי האופניים. נסים לומד ומתמחה בחקר תרבויות באוניברסיטת בר-אילן ומשלב את הסקרנות להבין תרבויות שונות עם טיולי האופניים. גר בראשון לציון, נשוי באושר ואב לשלושה ילדים.
נסים מדריך במגוון רחב של יעדים בחו"ל כגון: טנזניה, גאורגיה, מרוקו, יוון, בולגריה, רומניה, מקדוניה, איטליה, אוסטריה, סלובניה, הפירנאים, ועוד. תכנן והוביל את המשלחות ליפן ונפאל באזור האנפורנה.

עמי רוזיליו

עמי רוזיליו

עמי רוזיליו

עמי נשוי ואב ל 4 ילדים בוגרים, מורה דרך ומדריך רכיבה עוד מאמצע שנות ה-90 של המילניום הקודם, זאת לצד היותו מדריך טיולי ג'יפים וטרקים בארץ ובעולם. כמו שבטח הבנתם יש אחריו כמה קילומטרים של ניסיון.
לפני שהגיע לאופניים שירת עמי בצה"ל ועסק בפיתוח טנק המרכבה. את שירותו סיים בדרגת סא"ל כמפקד מפעל המרכבה ומיד קפץ על כלי הרכב הכי דומה לטנק שמצא בסביבה, האופניים.
עמי נהנה מהשילוב של אופניים, ג'יפים והליכה בשילוב עם תחום ידיעת הארץ והידע שלו בהיסטוריה יהודית וכללית אשר יחד נרקח בראשו לכדי הדרכה מתובלת בהסברים על היסטוריה, גיאוגרפיה, בוטניקה ועוד.
כשהוא לא מדריך תמצאו אותו מטייל במדבר על אופניים או ברגל עם תרמיל, ככה זה, פשוט איש שטח בדם, השואף לגלות עוד נקב חדש ובתול ברגליו או בגלגליו.
עמי שותף לפיתוח יעדים חדשים ופיתוחם בחברת בוץ כגון: סלובקיה, סלובניה, קירגיסטן ועוד. ופיתוח טיולים נוספים מעבר לטיולי אופניים. טיולי ג'יפים וטרקים בעולם.
מדריך טיולי בוץ ביעדים: מרוקו, קירגיסטן, סלובניה, בולגריה, גיאורגיה, מקדוניה ועוד.

פליקס ברון

חבר קיבוץ כפר מסריק. חי אופניים, נושם דגריזר ואוכל גריז מיסבים על מצע בחומר טיובלס לארוחת צהריים. רוכב בכל רובד נפשו מאז תחילת שנות ה-90 של המאה שעברה.
בין ניהול חנות אופניים לטיול אל איזה אי טרופי באוקיאנוס האטלנטי, פליקס הוא המקים והמאמן של קבוצת CCC גליל מערבי, השלוחה הצפונית של City Cycling Club. מנהל את חנות טרק עין המפרץ ומדריך בבוץ הרפתקאות משנת 2007.
פליקס רוכב אופניים ותיק (יש שיאמרו מאבות המזון הדו גלגלי….) רב גוני מכיבוש עליות במסגרת ה-Twenty Peaks, דרך תחרויות בסבב האינדורו הישראלי ועד לרכיבות Endurance ארוכות סמרתון ואפיק ישראל סטייל.
בבוץ תמצאו אותו מדריך בבולגריה, איטליה סלובניה ועוד.

שלמה אדטו

מתגורר בקיבוץ כברי בצפון.
רוכב אופני הרים משנת 2006, שלמה מעיד כי האהבה הגדולה שלו אחרי המשפחה כמובן, זאת הרכיבה. טוב הוא לא שונה אצלנו בנוף.
שלמה מדריך אופניים מוסמך ומדריך טיולי אתגר מטעם אוניברסיטת חיפה. בשבילו ענף האופניים בשטח הוא לגמרי ייעוד אישי, עם דגש על הדרכת נוער וילדים.
לצד היותו מנהל קהילה בקיבוץ כברי בחצי משרה, הוא שמח להקדיש את החצי השני לאופניים.
מדריך חוגי ילדים ונוער ומוביל קבוצת רכיבה קבועה בשבתות הנקראת אדטו-גרופ.
בחודשים האחרונים משפר מיומנויות רכיבה בקבוצת רכיבה תחרותית מהמובילות בארץ.
שלמה הוביל והדריך קבוצות רכיבה בחו"ל במדינות: רומניה, בולגריה, קפריסין, היער השחור בגרמניה, מרוקו ועוד.

תום בר

תום אוהב אופניים! ככה פשוט!
בבעלותו סניף "מצמן את מרוץ" בקרית טבעון והוא מבלה את רוב היום בין רכיבות ואימונים, הדרכות ועבודה בחנות עצמה.
תום מדריך טכניקה למעלה מעשור, עם תעודת PMBI שלב 2 שהוא עשה בוויסלר קנדה בשנת 2015. בעברו, מדריך ראשי ב"עז הרים" ועוד ועוד.
תום מתמחה בפירוק תנועה ושפת גוף נכונה, שימור אנרגיה, שליטה באופניים במהירות איטית ועד מהירה מאוד, מתן אינדיקטורים ותרגילים לשיפור הטכניקה גם בזמן אמת וגם לאחר ההדרכות / קורסים איתו. הוא מדריך בנבחרת ישראל ומועדונים שונים.
עם תום לא רק תשתפרו בטכניקה אלא גם יהיה לכם סופר-כיף על האופניים ומחוצה להם…
תום מדריך ביעדים נפלאים כמו: סלובקיה, סלובניה, מרוקו, בולגריה והיהלום שבכתרו פארק האופניים פגאנלה שבאיטליה.

תומר פרידמן

תומר פרידמן

מוזמנים ליצור איתנו קשר